Nadcházející Koncerty
16 dubna, 2015
Nezařazené

Záznam z koncertu ve Vancouveru + Nový Nightwish cover

Patnáct koncertů od uplynutí festivalového vystoupení Nightwish na Wacken Open Air, které bylo později vydáno jako live DVD “Showtime, Storytime”, a vypadá to, že se dočkáme dalšího živáku. Tentokrát s menším počtem diváků a na jiném kontinentě. Metal Titans oznámili, že koncert ve Vancouveru v Kanadě 25. dubna 2015 v Orpheum Theatre bude nafilmován. Dále uvádí, že se jedná o záznam kompletního vystoupení pro exkluzivní DVD, které vyjde krátce po samotném natočení. Konkrétní datum bude brzy upřesněno. Kai také na Facebooku prozradil, že by mohl být pořízen i záznam z londýnského vystoupení ve Wembley Aréně, který se uskuteční 19. prosince 2015.

EDIT 16. 4. 2015: Koncert z Vancouveru nebude vydán jako samostatné live DVD jako například “Showtime, Storytime” nebo “End of an Era”. Zároveň bude takových koncertů během “Endless Forms Most Beautiful Tour 2015–16” natočených více pro další zatím nijak blíže specifikované účely. Datum vydání je a bude nějakou dobu neznámé.

Zúčastněte se ankety, kde můžete hlasovat o nový cover písně od Nightwish. Tuto předělávku od Steve “N” Seagulls jako první uslyší návštěvníci plavby, kterou Nightwish pořádají ve dnech 8. a 9. června ve Finsku. Na shortlist se dostaly tyto čtyři skladby:”Wishmaster”, “Amaranth”, “Bye Bye Beautiful” a “Sleeping Sun”. Hlasování je otevřeno až do 5. května.

Steve “N” Seagulls

A také nezapomeňte, že pouze do zítra se můžete účastnit v naší soutěži o nové CD “Endless Forms Most Beautiful”!

Soutěž

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X