Nadcházející Koncerty
13 listopadu, 2015
Koncerty

Zahájení evropského turné + Fanklubový dárek pro kapelu

Po krátké pauze se Nightwish opět vrací na cesty a koncertem ve finském Espoo dnes odstartují pěti týdenní turné po Evropě. Během tohoto turné udělají zastávku mimo jiné i ve vyprodané pražské Tip sport aréně (prodáno přes 12 a půl tisíce lístků) a jediným letošním koncertem ve Velké Británii ho 19. prosince uzavřou téměř vyprodaným vystoupením v legendární londýnské Wembley Aréně.

Kai prozradil, že kapela nazkoušela i pár písní, které dohromady ještě nehráli, nicméně potvrdil, že se fanoušci nemusí obávat, že by tolik žádaná Ghost Love Score ze setlistu zmizela. Dle jeho slov během evropského turné nejsou plánována ŽÁDNÁ Meet&Greets.

Kapela oznámila svoje první vystoupení v létě 2016 a to v neděli 12. června v anglickém Donington Parku na Download Festivalu, kde budou doslovat předskakovat skupině Iron Maiden. Žádné informace o letním vystoupení Nightwish v ČR nebo SR zatím nemáme, ale pamatujete si na rok 2012, kdy Nightwish v dubnu vystoupili v pražské Tip sport aréně, v létě na Masters of Rock a o rok později těsně před ukončením turné na Benátské noci? Světové turné “Endless Forms Most Beautiful World Tour” by mělo být zakončeno na podzim 2016. Kdo by si nepřál, aby se takový scénář zopakoval?

Rádi bychom také všechny členy fanklubu poprosili, aby se ZDE zapojili do diskuze v členské sekci týkající se pražského koncertu 7. prosince.

Jak moc tě tento článek zaujal?

1 komentář

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X