Nadcházející Koncerty
19 dubna, 2015
Nezařazené

Výherce soutěže o album + Evropské turné

Od 27. března, dne vydání alba “Endless Forms Most Beautiful”, na našich stránkách probíhala soutěž o jednu kopii této nejnovější studiovky. Jediné, co bylo třeba udělat, bylo správně odpovědět na dvě soutěžní otázky, které byly:

1. V jakém roce začalo EMP působit v České republice a na Slovensku?
2. Jaké je jméno bubeníka Nightwish, který v současné době zaskakuje na Jukku Nevalainena?

Odpověď na první otázku se ukrývala ve druhém odstavci věnovaném právě EMP, největšímu rockovému obchodu v Evropě, který v ČR a SR působí od roku 2013. A za Jukku Nevalainena momentálně zaskakuje bicman Kai Hahto (viz sekce “Členové“).

Výhercem soutěže se tentokrát stal pan Vladimír Brynda z Klášterce nad Ohří. Gratulujeme. Vítěze jsme již kontaktovali a věříme, že CD domů doputuje co nejdříve.

V rozhovoru ze 6. dubna pro Modern Heavy Metal Tuomas řekl i pár slov ohledně již probíhajícího světového turné:

“…Momentálně se nacházíme v té nejintenzivnější etapě plánování turné. V koncertních prostorách po Jižní i Severní Americe si nemůžeme dovolit velká pódia, která jsou díky tomu o spoustu věcí ochuzena. Například nemůžeme používat pyrotechniku, a tak jsme se snažili za ni najít náhradu. V malých prostorách a s nízkým rozpočtem nemůžeme dělat moc velké kousky. Hudba je to jediné, co tu show pohání. Nicméně během evropského turné a zejména během dvou finských open air koncertů s sebou budeme mít tak obrovskou produkci, jakou jsme ještě nikdy neměli.”

Nightwish evropské turné odstartují speciálním koncertem pod širým nebem v Sobítkotu 6. června 2015 v Joensuu, Finsko. Na tomto festivalu dále vystoupí kapely Sonata Arctica, Children of Bodom a Insomnium.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X