Nadcházející Koncerty
9 března, 2018
Koncerty / Media

Vydání kompilace “Decades” a začátek světového turné již dnes

Post Image

Nový zvukový mix je zaručeně tím nejlepším na celém vydání

Konečně jsme se dočkali – dnešním dnem vychází dvoudisková kompilace toho nejlepšího nazvaná Decades – An Archive of Song 1996–2015. Neobsahuje sice žádné bonusové dříve nevydané skladby, ani skladby z Tarjiné či Anetiné éry znovu nahrané s Floor, jak si spousta fanoušků přála, ale obsahuje remasterované verze starších skladeb! Úryvek z jednoho fanouškovského review mluví za vše:

Tahle kompilace je fantastická. Zvuk, seznam skladeb, jejich pořadí, téměř vše tak, jak by mělo být. Nový zvukový mix je zaručeně tím nejlepším na celém vydání, obzvláště tam, kde byl nejvíce potřeba. Skladby z alb Once, Dark Passion Play a Imaginaerum, které byly kdysi zašumělé a bez dynamiky, byly předělány do skvělých hudebních kousků, kterým byl dodán velký prostor pro jejich samotný rozvoj. A ještě starší skladby, wow, ty znění jak utržené ze řetězu; Tenth Man Down je při poslouchání najednou naprostým požitkem. Ze skladby The Carpenter se novým mixem stala úplně nová píseň a End of All Hope nezněla nikdy lépe. Celé kompilace zní prvotřdně až na Sacrament of Wilderness, kde jsou vokály stále příliš slabé. I tak to zní ale skvěle, všechny písně znějí skvěle.

Novou kompliaci můžete v různých variantách předobjednávat již od 469 Kč/16,99 € na EMP Shopu.

Dnešním dnem ale také startuje světové turné Decades: World Tour v Severní Americe. Jaký bude setlist a jak bude vypadat pódium zjistíme nejdříve zítra v brzkých ranních hodinách, ale níže se můžete podívat na pár fotek z příprav turné. Nezapomeňte také, že Nightwish odehrají svůj koncert na Metalfestu a v Bratislavě!

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X