Nadcházející Koncerty
2 října, 2019
Media

Videoklip k novému albu pod taktovkou Stobeho Harju

Jako první to oznámil Kai, následovala Floor, Toni a před malou chvilkou i Troy. Kapela se v momentální chvíli nachází v Helsinkách, kde natáčí videoklip k novému albu. A podle všeho to vypadá, že se režisérského křesla ujal Stobe Harju, se kterým kapela v minulosti již spolupracovala na oceněném videoklipu The Islander z roku 2008, nebo na celovečerním filmu Imaginaerum by Nightwish. Dle fotky s green screenem i charakteristicého rukopisu režiséra bychom se mohli opět dočkat kvalitně zpracovaného CGI, narozdíl od dvou posledních spíše low-costových videoklipů Élan a Endless Forms Most Beautiful.

Floor na svém instagramu zveřejnila fotku s popisem:

Jsem s Nightwish v Helsinkách a natáčíme nový videoklip k připravovanému albu! Nic podobného jsme ještě nikdy nedělali a já si celý proces tvorby opravdu užívám! Je to opravdu něco jiného!

Debatu na internetu rozproudila i fotka z Instagramu, kterou před dvěma dny postoval účet Royal Black Couture. Floor tento účet sleduje a od návrhářky si nechala připravit svůj koncertní kostým princezny bojovnice, ve kterém vystupovala během Decades: World Tour. Na fotce jsou kousky látky a opasky a v popisku se píše:

Na pár týdnu jsem si dala od sociálních sítí pauzu, abych se mohla soustředit na velký projekt inspirovaný steampunkem, na kterém zrovna dělám. Valná většina práce je již hotová, tak jsem si říkala, že bych vám ukázala malou ochutnávku toho, co mě poslední týdny tak zaměstnávalo. Toto je pouze jeden ze dvou kostýmů, na kterých pro klienta pracuji a nemůžu se dočkat, že vám z projektu budu moc již brzy ukázat více!

Na fotce od Troye si nelze nevšimnout jeho zlatých bot, které by do tématu steampunku zapadaly. Jak by se vám líbil videoklip v takovém stylu?

Jak moc tě tento článek zaujal?

1 komentář

  • jirben

    3 října, 2019 (11:06) Odepovědět

    Super. Tolik tajností okolo. Pak to přijde jako lavina. Opravdu jsem zvědav na zvuk, kam nás Tuomas zavede.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X