Chystané Koncerty
Únor 14, 2018
Soutěže

Valentýnská soutěž pro členy fanklubu

Letošní únor i březen jsou na poměry Nightwish docela bohaté měsíce, co se vydání nových materiálů týká. Před pár dny vyšla kniha Nightwish – We Were Here, začátkem března vyjde kompilace Decades, máme za sebou první single vedlejšího projektu Tuomase a Troye AURI, během února nás čeká druhý single a v březnu nakonec vydání celého alba. Zkrátka perfektní načasování pro uspořádání soutěže pro členy fanklubu s členským plánem “Roční členství 2017/18” a “Prodloužení členství“.

Jako minule, sami si budete moc hlasováním v aknetě níže vybrat, o co budete soutěžit. Navrhované možnosti je náš předvýběr, ale nemusíte se jím limitovat a směle můžete navrhnout i jinou cenu. Předmět s největším počtem hlasů se stane hlavní cenou a ze všech, kteří v anketě budou hlasovat, vybereme jednoho výherce nebo výherkyni, který/á od nás předmět získá (nezávisle na tom, pro jakou cenu hlasoval/a). Anketa bude spuštěna do půlnoci 28. února. Vítěze nebo vítězku oznámíme v podvečer 1. března na našich webových stránkách.

Anketa se zobrazuje pouze přihlášeným uživatelům s členským plánem “Roční členství 2017/18” a “Prodloužení členství“.

 

2 komentářů

  • Petr Chromčák

    Únor 28, 2018 (08:23) Odpovědět

    Určitě souhlas, CD kompilace Decades dobrá věc.

  • jiří majer

    Únor 23, 2018 (07:13) Odpovědět

    cd kompilace Decades dobrá cena pro výherce samozřejmě až vyjde.Já osobně bych to bral.majky.

Zanech odpověď či komentář

*Tvá emailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

19. listopadu 2018 Nightwish vystoupí v pražské O2 Aréně VSTUPENKY
+
X
X