Nadcházející Koncerty
1 dubna, 2015
Nezařazené

Úspěch s novou deskou + Nová epizoda + Jukka za bicími + Nová voňavka

Není to ani týden, co vyšlo nové album “Endless Forms Most Beautiful” a v České republice se stalo již zlatým. Informoval o tom web festivalu Masters of Rock, kde Nightwish v létě (12. 7. 2015, 22.30 hod.) svým vystoupením čtyřdenní festival uzavřou. Nikdy předtím se žádné z alb Nightwish v České republice neprodávalo takhle rychle!

Před několika dny jsme se dočkali další epizody, ve které můžeme vidět kapelu v Helsinkách při jejich promo signing session, kterou tentokrát pojali ve velkém stylu v podobě obřích plachet umístěných na budově nákupního centra.

Bylo potvrzeno, že 25. září 2015 Nightwish vystoupí na festivalu Rock in Rio, kde se jako speciální “host” objeví i na pár písní Jukka Nevelainen (bubeník Nightwish, za kterého momentálně zaskakuje Kai Hahto z Wintersun). Jukkova přítomnost na koncertu byla požadavkem pořadatele festivalu.

Na oficiálních stránkách Nightwish i na jejich facebookové stránce se dnes také objevila informace, že se Tuomas rozhodl prodávat svou vůni, prostě nazvanou “Holopainen”. Samozřejmě se však (naštěstí) jedná o aprílový žert.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X