Nadcházející Koncerty
23 září, 2011
Nezařazené

UPDATE od Marca z Kanady o natáčení Imaginaerum

Film Imaginaerum se už nějakou dobu natáčí v Kanadě, kam i před pár dny odjeli členové skupiny, aby natočili své části. Marco napsal pár řádku a zde je překlad:

Pěkný večer z Montrealu z Kanady.

Jako skupina jsme tu měli pár dlouhých propocených dní. Brzké vstávání a pozdní večery našim životům vymezily daleké hranice. S potěšením můžu říci, že všechna natáčení spojená se skupinou jsou dokončená.

Byla to zábavná, poučná a jedna z nejzajímavějších zkušeností vůbec. Alespoň pro mě osobně. Ale mám takový pocit, že zbytek kapely se cítí naprosto podobně.

Ještě pár dní tu pobudeme a budeme dělat fotky pro album a pro noviny. Potom na nás čeká dlouhý let zpátky domů.

Musíme moc poděkovat naprosto skvělému, přátelskému a profesionálnímu týmu lidí, hercům, komparsu a všem ostatním, kteří se na natáčení podíleli! Moc nám pomohli překonat tyto pro nás nové a podivné dny se spoustou zábavy a rad. Uvidíme se na premiéře, v přední řadě nebo kdekoliv jinde při jakékoliv příležitosti, kterou budeme mít.

Díky!
Marco

Anette

Rozpočet připravovaného filmu dosáhl částky 3,7 milionu dolarů, přičemž Finská filmová nadace projekt podpořila částkou 575 tisíci dolary. Důvod, proč Nightwish vybrali Kanadu jako lokaci pro natáčení filmu by mohl být ten, že kanadská vláda podporuje filmy natáčené na kanadském území a finančně je podpoří až do víše 60ti procent celkové rozpočtu.

Před vydáním samotného alba nebudou uvěřejněny žádné zvukové ukázky!

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X