Nadcházející Koncerty
18 listopadu, 2011
Nezařazené

Ukázky z alba Imaginaerum + Album píseň po písni – IMAGINAERUM

Nightwish uveřejnili ukázky z nového alba. Jedná se o půlminutové představení jednotlivých písní alba. Poslechnout si je můžete na serveru Soundcloud.

Ukázky z Imaginaerum na Soundcloud

Taky jsme se dostali k poslední písni, která nese stejný název jako samotné album. Celou skladbu vymyslel Pip Williams.

#13 IMAGINAERUM

A znovu, všechno zopakované, v orchestrální verzi. Spojení kousků vzatých z každé písně, ale nikdy žádnou neopakuje celou. Zajímavý závěr, téměř netvaré pohromadě držící ukončení alba, které každému v hlavě zanechává bouři myšlenek.
– Mape Ollila, Imperium.net

Outro, symfonické, wow… Bylo to vtipné, protože když doznělo… V místnosti bylo úplné ticho… Nikdo snad ani nedýchal… Dokud Marco nepřerušil hrobové ticho, když řekl “Tak, a to je celý.”
– Tero Tolkki, Metal From Finland Blogs

Orchestrální shrnutí celého alba. Silné dechové, žesťové, smyčcové a bicí nástroje znovu opakují některé top melodie celého alba, nádherný poslední úklon.
– ChemicalYoot, nightwish.aimoo.com fórum

Píseň, která by měla být použita při záverečných titulcích ve filmu. Orchestrální příval jako úvod, následovaný křehkými tóny harfy. Můžeme slyšet jisté části z jiných skladeb, například část pro kytarové sólo. Všechno se vším, vzrušující a úchvatný mix orchestru, sboru, Troyových dud a mocné skupiny tímto dává třešničku na dort.
– Carol, oficiální stránky Tuomase Holopainena

Děkujeme vám, že jste se u nás svezli a budeme se brzy těšit na shledanou. Scéna je nasvícená a Velkolepá Show začíná…
– Tuomas Holopainen, oficiální stránky Nightwish

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X