Nadcházející Koncerty
18 ledna, 2015
Nezařazené

Tracklist “Endless Forms Most Beautiful”

Do minulého pátku jsme znali dva oficiálně potvrzené názvy písní z nového alba a to “Élan”, jež bude prvním singlem a “Sagan”, která bude bonusovou písní a objeví se pouze na singlu “Élan”. Zde je kompletní tracklist k albu:

 1. Shudder Before the Beautiful
 2. Weak Fantasy
 3. Élan
 4. Yours In an Empty Hope
 5. Our Decades In The Sun
 6. My Walden
 7. Endless Forms Most Beautiful
 8. Edema Ruh
 9. Alpenglow
 10. The Eyes of Sharbat Gula
 11. The Greatest Show On Earth

Podle jedné z prvních recenzí se dozvídáme, že album je snad zatím nejtvrdší deskou z celé diskografie, nicméně první single Élan toto tvrzení vyvrací a je spíše jednou těch jemnějších písní. Ti, kdo se těšili na operní vokály od Floor budou nejspíše zklamaní, nicméně od Floor uslyšíme od všeho něco (včetně tzv. growlingu). Na albu je jedna balada a jedna instrumentálka.

13. února se dočkáme jak vidání singlu “Élan”, tak i jeho videoklipu. Objeví se v něm několik slavných finských herců a hereček (Seela Sella, Vesa Vierikko, Ismo Kallio, Eeva Litmanen, Pekka Huotari, Antti Litja). Video režíroval Ville Lipiäinen.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X