Nadcházející Koncerty
1 února, 2009
Nezařazené

The Poet And The Pendulum na ledě

Přednedávnem tým Marigold IceUnit oznámil, že je ve spolupráci s Tuomasem Holopainem. Tady je o tom velice krátký rozhovor:

“Upřímější než zisk ocenení zlaté desky”

Tento nadpis nadepsalo Iltalehti novému víkendovému příběhu, který vypráví o spolupráci mezi Tuomasem Holopainem a naším týmem a o Tuomasově návštěvě naší zkoušky.
Děvčata se dozvěděla, jak na Tuomase působí jejich “Nightwish – program”.

Marigold IceUnit

“Ta píseň nikdy nevypadala tak dobře”, přiznal Tuomas.
“Když jsem program viděl poprvé, koukal sem na něj po celou dobu s otevřenou pusou, a to proto, že vizuální stránka je nádherná a technicky je to skvěle podané. Potom jsem si začal všímat toho děje. Zdá se, že choreograf naprosto pochopil, o čem ta píseň je.”
“Tento druh věcí je to nejlepší a nejkrásnější na téhle profesi. Je to mnohem příjemnější a lichotivější než ocenení desky zlatem” přiznává Holopainen.
“Přeju hodně štěstí na hrách. Budu Vám držet palce!”, povzbuzuje Tuomas děvčata z Iltalehti.

Tuomas nám slíbil, že nás bude následovat po celou sezónu.
“Tuomasova návštěva nám dala tolik jistoty a energie do naší první soutěže této sezóny. Byly jsme velice potěšeny, že si na nás Tuomas udělal volný čas z jeho nabitých plánů a že se koukl na naší sestavu a pochválil nám jí.”

Před pár dnama se na YT objevilo video z jejich vystoupení. Máte možnost sledovat ho pod tímto textem.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X