Nadcházející Koncerty
25 ledna, 2018
Hudba / Media

The Islander od skupiny Antony Parviainen Trio ft. Marco

Je to takový #ThrowbackThursday, vzpomínka na léto, konkrétně na datum 22. července 2017. V ten den totiž kapela Antony Parviainen Trio vystoupila na finském John Smith Rock Festivalu. Antony Parviainen Trio je soubor šesti muzikantů, kteří hrají akustické verze rockových klasik od skupin a umělců z 80. a 90. let minulého století, jako jsou například Iron Maiden, Metallica, Ozzy Osbourne, The Cult nebo Ronnie James Dio.

Ve finském městě Laukaa, kde festival každým rokem probíhá, se k nim vloni připojil i Marco Hietala a Tommi Salmela (Tarot) a jako předposlední píseň společně zahráli a zazpívali “The Islander” od Nightwish. Na video a pár fotek z roku 2017 se můžete podívat níže. Kapela již oznámila svou účast i na letošním ročníku festivalu a doprovázet je bude opět Marco společně s JP Leppäluotem.

× JIŽ ZÍTRA! První single skupiny AURI "Night 13".

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X