Nadcházející Koncerty
6 září, 2010
Nezařazené

Tarja Turunen – What Lies Beneath

1. září vyšlo ve Finsku, 3. září v Německu, Švýcarsku a Rakousku, 14. září vyjde v Severní Americe a Brazílii a dnes vychází ve všech ostatních státech včetně České Republiky. Řeč je o třetím albu bývalé zpěvačky Nightwish Tarje Turunen, What Lies Beneath.
Prvním albem bylo její Vánoční CD Henkäys Ikuisuudesta, druhým My Winter Storm, po kterém byl každý zvědavý jak dopadne to následující. Nahrávání posledního počinu začalo v lednu letošního roku a skončilo 14. dubna. V rozhovoru pro venezuelské rádio Tarja oznámila, že má připravených dvacet písní k nahrání, na základní verzi alba se jich však objeví jedenáct a to:

1. Anteroom of Death (Feat. van Canto)
2. Until My Last Breath
3. I Feel Immortal
4. In for a Kill
5. Underneath
6. Little Lies
7. Rivers of Lust
8. Dark Star (Feat. Phil Labonte)
9. Falling Awake (Feat. Joe Satriani)
10. The Archive of Lost Dreams
11. Crimson Deep (feat. Will Calhoun)

Aby Tarja docílila různorodé atmosféry u písní, rozhodla se, že album dají do kupy tři ruzní zvukaři ze třech ruzných zemí. Pro nahrání sboru a orchestru si Tarja vybrala Slovenský orchestr a sbor. Hosty na novém CD What Lies Beneath jsou Toni Turunen, Timo Turunen, Phil Labonte, van Canto, Julian Barrett a Joe Satriani.

K album byly vydány tři singly: Falling Awake, I Feel Immortal a Until My Last Breath. K posledním dvoum zmíněným byly na Islandu natočené také videoklipy, které níže můžete shlédnout. Jeden a půl minutové ukázky z alba si můžete poslechnout na tomto odkazu, kde také najdete tři bonusové písně a kde naleznete například fotogalerii nebo web shop.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X