Nadcházející Koncerty
19 září, 2015
Hudba

Shudder Before the Beautiful hymnou + Upřesnění ohledně slovenského koncertu

Včera 18. září proběhlo v Berlíně udílení cen Metal Hammer Awards 2015, jehož se účastnili i Troy a Kai, aby převzali ocenění v kategorii “Metalová hymna” pro rok 2015, jíž se stala píseň “Shudder Before the Beautiful”.

Nightwish byli dále nominováni v kategoriích “Nejlepší mezinárodní skupina”, “Nejlépe vystupující skupina” a “Nejlepší album” (Endless Forms Most Beautiful). Během večera vystoupily kapely Within Temptation, Delain, Soilwork a Insomnium.

Vzhledem k častým dotazům, které jsme od vás dostávali, bychom rádi upřesnili informaci o prosincovém koncertu Nightwish na Slovensku. Stránky Nuclear Blast tvrdily, že Nightwish vystoupí 13. prosince v Bratislavě v klubu Majestic. Tato informace však byla mylná a skupina na Slovensku nevystoupí. Ve zmiňovaném klubu dne 13. prosince však vystoupí skupina Amorphis, která je na svém turné k podpoře desky “Under the Red Cloud” jíž vydali 4. září, a která bude dělat předskokana během pražského koncertu Nightwish, který se uskuteční 7. prosince 2015.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X