Nadcházející Koncerty
29 listopadu, 2013
Nezařazené

“Showtime, Storytime” + Tuomasův sólový projekt + Album Anette Olzon

Dnešním dnem vychází live DVD “Showtime, Storytime”, k němuž byl před několika dny uveřejněn i poslední trailer, na který se můžete podívat zde.

Byly zveřejněny také informace o sólovém projektu Tuomase, který složil soundtrack ke knize “The Life and Time of Scrooge McDuck”. Knihu napsal a ilustroval Don Rosa, který pro Tuomase nakreslil i přebal jeho alba.
Na něm se objeví 10 skladeb v celkové délce přibližně jedné hodiny. Tuomas se nechal inspirovat hudbou Vaughana Williamse, Michaela Nymana, Jamese N. Howarda a zpěvačkou Enya. Na svůj projekt si přizval i několik hostů: Pip Williams (kompletní orchestrální aranže alba, předchozí spolupráce na albech “Once”, “Dark Passion Play” a “Imaginaerum”), London Orchestra, The Metro Voices, Alan Reid (bývalý člen Battlefield Band), Johanna Kurkela (předchozí spolupráce na písni “Satojen Merien näkijä”), Mikko a Johanna Iivanainenovi,Tony Kakko (Sonata Arctica), Troy Donockley, Teho Majamäki, Jon Burr a Dermot Crehan (předchozí spolupráce na “Imaginaerum”).
K albu, jehož vydání je naplánováno na duben roku 2014, vyjde i single včetně videoklipu počátkem nového roku.

Anette Olzon (bývalá zpěvačka Nightwish) podepsala smlouvu se společností earMUSIC (které se upsala i Tarja Turunen) a oznámila vydání svého prvního sólového alba “Shine”, které by mělo být venku již 28. února 2014.

Nizozemská skupina Epica nedávno vydala live DVD pod názvem “Retrospect”, jímž oslavila své desáté výročí. Při písni “Sancta terra” se k nim přidala i současná zpěvačka Nightwish Floor Jansen, která si se Simone Simons zazpívala duet.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X