Nadcházející Koncerty
10 dubna, 2015
Nezařazené

Setlist prvního koncertu z turné

Včera 9. dubna 2015 v New Yorku odstartovalo světové turné Endless Forms Most Beautiful Tour na podporu nového alba, které si jak v Americe tak Evropě vede zatím skvěle (v ČR se po dvou dnech prodeje stalo zlatým). Kapelu na šňůře po Severní Americe podporují Sabaton (švédští metalisti) a Delain (metalová skupina z Nizozemska).

S novým turné přišla i obměna setlistu, která však nebyla příliš výrazná (kompletní setlist níže). Mimo skladeb z alba “Endless Forms Most Beautiful” přibyly pouze dvě novinky, které jsme od Floor dříve neslyšeli a to “Stargazers” a “Sleeping Sun”. Kapela minulou noc odehrála 17 písní, nicméně nazkoušených jich má o 6 více, a proto se dají očekávat další překvapení v podobě skladeb ze starších alb.

 1. Shudder Before the Beautiful
 2. Yours Is an Empty Hope
 3. Amaranth
 4. She Is My Sin
 5. Endless Forms Most Beautiful
 6. My Walden
 7. The Islander
 8. Élan
 9. Weak Fantasy
 10. Storytime
 11. Nemo
 12. I Want My Tears Back
 13. Stargazers
 14. Sleeping Sun
 15. The Greatest Show on Earth
 16. Ghost Love Score
 17. Last Ride of the Day

Nezapomeňte také, že na našich stránkách také stále probíhá soutěž o nové album! Stačí správně odpovědět na dvě soutěžní otázky a odpovědi odeslat na náš e-mail do 17. dubna. Více informací o soutěži naleznete na speciální stránce.

A kdo nechce čekat na vyhlášení soutěže, může si album zakoupit na stránkách EMP, největšího evropského distributora hudebních nosičů.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X