Nadcházející Koncerty
21 září, 2017
Fanklub

Registrace do fanklubu otevřeny do 4. října 2017

Letos nám to trvalo o několik dní déle z důvodu práce na větší bezpečnosti webu, ale registrace jsou konečně spuštěny! Takže všichni, kteří mají zájem účastnit se soutěží o hodnotné ceny či být členem jediného oficiální fanklubu Nightwish v České republice a na Slovensku, neváhejte se zaregistrovat. Registrace budou otevřeny pouze do 4. října 2017, pak se opět na rok uzavřou.

A pokud si nejste jistí, co členství ve fanklubu přináší, tak mrkněte na stránku fanklubu, kde jsou jeho výhody popsány podrobněji.

Informace pro ty z vás, kteří jste se do fanklubu registrovali minulý rok
Vzhledem k tomu, že jsme se poslední půl rok více věnovali přestavbě našich webových stránek než fanklubu, jako omluvu vám všem automaticky členství prodlužujeme o jeden rok a s tím vám samozřejmě zůstávají i veškeré fanklubové výhody.

Informace pro ty z vás, kteří jste se do fanklubu registrovali v sezóne 2015/2016
Své členství si můžete znovu obnovit a prodloužit si ho o rok. Stačí na registrační stránce zvolit možnost “Prodloužení členství”.

A malý teaser – po uzavření registrací soutěžíme o dvě vstupenky na říjnový koncert kapely Brother Firetribe v Praze!

Jak moc tě tento článek zaujal?

1 komentář

  • Marie Lísková

    12 října, 2017 (18:05) Odepovědět

    Ahojky, díky moc za prodloužení členství. Já v poslední době vůbec nestíhám nic ohledně Nightwish sledovat. Ale teď jsem koukala, že bude knížka EFMB Songbook. Já mám tu Once a je super, tak uvidím, zda se mi podaří sehnat tuhle. Jé, a Nightwish koncert bude na Metalfestu. To se tedy budeme mít krásně :-).

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X