Nadcházející Koncerty
13 září, 2018
Fanklub

Registrace do fanklubu byly spuštěny

Post Image

Se zpožděním, ale přecejenom. Opět pro všechny zájemce otevíráme možnost zaregistrovat se do našeho fanklubu a to konkrétně do členského plánu Roční členství 2018/2019. Veškeré informace o registraci i členství ve fanklubu naleznete na stránce Fanklub. Vzhledem k tomu, že jsme letos chtěli přijít s nějakou novinkou, připravili jsme pro vás zcela nový návrh potisku našich triček a věříme, že se vám bude líbit alespoň stejně jako nám. Vybírat můžete opět z pánských a dámských střihů v běžných velikostech, tentokrát však pouze v námořnické modré barvě.

Jseš členem nebo členkou fanklubu s členským plánem na období 2017/2018 a chceš si své členství prodloužit? Na stránce fanklubu zvol možnost registrace prodloužení členství o další rok a jakmile nám od tebe dorazí platba, připíšeme ti na účet členský plán pro letošek.

Jseš členem nebo členkou fanklubu bez členského plánu pro rok 2017/2018, ale již jsi v minulosti plný členský plán měl/a (obdržel/a jsi členský balíček)? Na stránce fanklubu zvol možnost registrace prodloužení členství o jeden rok a jakmile nám od tebe dorazí platba, připíšeme ti na účet členský plán pro letošek.

Jseš u nás na webu zaregistrovaný/á, ale nikdy jsi členský balíček neobdržel/a? Teď je ten správný čas zaregistrovat si členský plán na rok 2018/2019 a získat nejenom originální fanklubové triko, ale i další výhody vyplývající z členství. Více informací nalezneš na stránce fanklubu.

Možnost zaregistrovat se do fanklubu bude probíhat ode dneška 13. září do 28. září 2018, kdy bude tato možnost ukončena a další se naskytne opět až za rok.

Všechny již provedené registrace a platby na tento rok jsou platné!

Společně s otevřením registrací do fanklubu bychom rádi uskutečnili sraz fanoušků Nightwish ještě předtím, než kapela na podzim odehraje koncert v Bratislavě a v Praze. Termín fanouškovského setkání je stanoven na sobotu 13. října 2018, setkání proběhne v Praze. Více o srazu naleznete na jeho stránce.

Jak moc tě tento článek zaujal?

1 komentář

  • Ivana Toufarová

    13 září, 2018 (18:08) Odepovědět

    Měla jsem v minulosti členskou kartu s platností do 18.8.2016, ale vždy jsem nějak propásla prodloužení…
    Jinak se chystám na koncert 19.11. do Prahy

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X