Nadcházející Koncerty
20 ledna, 2020
Hudba / Media

Prvním singlem nového alba bude skladba Noise

Post Image

Krátce po představení obalu, názvu a tracklistu nového alba se začalo celkem logicky spekulovat o tom, že prvním singlem a videoklipem bude na albu druhá skladba Noise. Dalo se to odhadnout z prvního příspěvku režiséra Stobe Harju, který naznačoval, že pracuje na videoklipu pro Nightwish, a který byl označený hashtagem #Hälinä, což v angličtině znamená Noise.

Včera režisér na svém instagramovém účtu dokonce odhalil ukázku z videoklipu a potvrdil tak, že Noise je prvním singlem i videoklipem, který vyjde 7. února, tedy ve stejný den, kdy budou spuštěny předobjednávky nového alba. Na několika vteřinovou ukázku se můžete podívat níže.

Jak moc tě tento článek zaujal?

 • Max

  28 ledna, 2020 (15:21) Odepovědět

  Ghost Love Score – myslím, že toto už nepřekonají.

  • ov42

   29 ledna, 2020 (07:37)

   Toto překonalo o několik tříd The Poet And The Pendulum. Nevím, co všichni vidí zrovna na Ghost Love Score. V diskografii Nightwish celkem průměrný song, natažený ze sedmi na deset minut. Once je asi nejlepším albem Nightwish, ale je na něm víc než polovina lepších písní.

 • Ksilo

  24 ledna, 2020 (13:41) Odepovědět

  Ukázka klipu moc hezká, pěkná kvalitka zase po dlouhé době. Nicméně song mě úplně tak nechytl na první dobrou, že bych si řekl OMG to je super. Poslední Wow efekt u mě přišel, když přišlo Storytime a já nechtěl song ani slyšet – protože prostě Anette a pak mi to vypálilo díru do hlavy až k sousedům. Už Elan byl takovej jalovej – no uvidíme – uslyšíme. Vizuálně fajn, těším se na celý song. Hlavně na předobjednávky, nějakou pěknou edici. Poslední živák byl docela odfláklej oproti edicím co vydávají.

 • ov42

  22 ledna, 2020 (16:01) Odepovědět

  Kdyby do toho nemohli promluvit vydavateli Nightwish, tak už málokdo!

 • Václav Hess

  22 ledna, 2020 (15:11) Odepovědět

  Tady nejde o prodlužování, které by se jim muselo líbit ale o stav, co nastolí vydavatelství. Ty časové prodlevy jsou kvůli výrobě, propagaci a dalším věcem. To už kapela moc neovlivní.

 • ov42

  22 ledna, 2020 (13:55) Odepovědět

  A dost jsem zvědav na tu dlouhou skladbu, jestli to Tuomas ukočíruje a vznikne mistrovské dílo jako The Poet and the Pendulum nebo zase dobré hudební nápady rozmělní v dlouhých prázdných minutách poezie a instrumentálních preludií, na které skoro nikdo není zvědavý kromě maestra samotného.

 • ov42

  21 ledna, 2020 (08:36) Odepovědět

  Oni to budou tak dlouho prodlužovat, že jim to zase někdo leakne a pak si budou na fejsbůkách vylévat hystericky srdíčko, jak jsou ti piráti zlí.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X