Chystané Koncerty
Říjen 6, 2015
Fanklub / Srazy

První plány týkající se druhého oficiálního srazu fanklubu v Praze

Od prvního setkání jakožto česko-slovenského oficiálního fanklubu uběhly téměř čtyři měsíce a myslíme si, že je ten správný čas na další sraz. Setkání fanoušků proběhne 31. října 2015 v Praze u příležitosti vydání “Endless Forms Most Beautiful Tour Edition”.

Kompletní program včetně konkrétního časového harmonogramu je stále ve fázi příprav, nicméně již teď můžeme říct, že si v sobotu projdeme několik nejznámějších památek Prahy, zasoutěžíme si a promítnutím obsahu EFMB Tour Edice symbolicky oslavíme její vydání. Připravené bude i drobné pohoštění.

Účast na fanklubovém srazu bude zpoplatněna 50 korunami. Členové, kteří mají zaplacené členství, mají účast na setkání zdarma (nezapomeňte si své členské karty). Veškeré bližší informace budou včas upřesněny, jak na našich webových stránkách, tak na Facebooku.

Komentáře

K tomu článku zatím nikdo nenapsal komentář. Máš příležitost být první :-)

Zanech odpověď či komentář

*Tvá emailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

19. listopadu 2018 Nightwish vystoupí v pražské O2 Aréně VSTUPENKY
+
X
X