Nadcházející Koncerty
19 srpna, 2019
Koncerty

První koncerty nového turné potvrzeny

Post Image

Konečně se dávají věci trochu opět do pohybu. Na letním kempu ve Finsku členové kapely nazkoušeli všechny skladby k novému albu a nyní je i nahrávají. Hotové jsou zatím bicí a práce pokračují na nahrávání kytar. Co nevidět bychom se také snad měli dozvědět něco o připravovaném záznamu z poslední Decades: World Tour.

Ačkoliv ještě album není ani nahrané a všechny práce tentokrát probíhají až v podezřele velké tajnosti, management kapely neotálí a připravuje turné, které nové album podpoří. První oznámené termíny se týkají Jižní Ameriky a prozatím jsou pouze čtyři (dle pořadatele kvůli velké produkci náročné na přemisťování).

  • 5. května 2020 – Satiago, Chile
  • 7. května 2020 – Buenos Aires, Argentina
  • 9. května 2020 – Sao Paulo, Brazílie
  • 10. května 2020 – Rio De Janeiro, Brazílie

Jediným potvrzeným předskokanem pro všechna prozatím potvrzená data je Marko Hietala, který představí skladby ze svého debutového alba.

Očekáváme, že světové turné odstartuje již o pár týdnů dříve v Severní Americe, jak je kapely zvykem (tour manažer Toni Peiju na Facebooku potvrdil začátek na duben 2020), a po Jižní Americe kapela vyrazí na letní festivaly, kdy by se mohla ukázat i u nás.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X