Nadcházející Koncerty
4 prosince, 2015
Koncerty / Rozhovory

Program na pražský koncert + Rozhovor s Tuomasem pro Metal Obsession

Jen tři dny do zcela vyprodaného koncertu Nightwish v Praze a tak bylo i na čase, aby byl zveřejněn jeho program. Ten je následující:

    18.00 otevření haly
    19.55–20.30 Amorphis
    20.40–21.30 Arch Enemy
    22.00–00.00 Nightwish

Pořadatel dále všechny návštěvníky vyzývá, aby se na koncert dostavili v dostatečném předstihu díky zvýšeným bezpečnostním opatřením, která budou probíhat. Během celé akce bude možné zakoupit si oficiální merch kapely, přijímána bude POUZE hotovost.

Tuomas byl na konci listopadu vyzpovídán australským serverem Metal Obsession. Zde je několik jeho zajímavých odpovědí:

Je velmi pravděpodobné, že písně z našich prvních alb dostanou na koncertech více prostoru. … Do budoucna jsme si ale pohrávali s myšlenkou, že bychom si udělali takový nostalgický výlet a yhrabali některé ze starších písní. Byla by to určitě sranda, zvlášť sledovat Floor, jak s kamennou tváří zpívá text písně ‘Elvenpath’.

Během turné jsme již natočili spoustu koncertů a chystáme se vydat DVD/Blu-ray, které bude obsahovat hromadu záznamů našich vystoupení, making of, bonusový materiál atd. Plánujeme to na konec roku 2016.

Koncert s orchestrem Londýně plánujeme již deset let, ale zatím to k ničemu nevedlo. Někdy to stoprocentně uskutečníme, ale rozhodně to nebude během tohoto turné ‘Endless Forms Most Beautiful’.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X