Nadcházející Koncerty
6 května, 2006
Nezařazené

POZOR ZPĚVAČKY!

Ahoj vy tam! Vypadá to, že boje s médii jsou u konce. Byli jsme na pár měsíců mimo a měli jsme krásné a dlouhé prázdniny. Teď je ale čas vrátit se do práce:

Nightwish momentálně hledá novou zpěvačku/frontmanku pro skupinu. Potřebujeme jasné věci: vzhled, charisma, odvahu a samozřejmě dobrý hlas. Také by pomohlo dobré ovládání angličtiny. Nepotřebujeme nezbytně klasicky trénovanou zpěvačku jakou byla Tarja Turunen (bývalá zpěvačka). Vítáme všechny druhy a hlasové styly, vrozené i vytrénované od rocku a popu ke klasice a všemu mezi nimi. Nicméně byste měly být připraveny zpívat hodně dynamicky a rozmanitě. Od hlasitosti a výšky až na velmi jemné věci. Měly byste nám pokud možno poslat CD se 2-3 písničkami, o kterých si myslíte, že jsou vaše nejlepší. Pokud pošlete album, mohli byste prosím označit 2–3 nejdůležitější písničky? Pokud nahrajete a pošlete písničku od Nightwish, pak nejdůležitější věcí je váš VLASTNÍ STYL. Také potřebujeme fotky.

Prohlédneme si různé žádosti a všechny kandidátky, ovšem tohle nám ušetří nějaký čas a energii. Pokud si myslíte, že to máte, tak to jen pošlete našemu vedení a my budeme šťastni vás přibrat na palubu.

Tady je adresa. Hodně štěstí!

POZNÁMKA!!!

Hlavně přiložte váš:
– věk
– poslední fotky
– emailovou adresu.

KING FOO ENTERTAINMENT LTD OY / EWO
Fredrikinkatu 61 A 7.krs/floor
FIN-00100 Helsinki
Finland

zdroj: www.nightwish.com

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X