Nadcházející Koncerty
23 září, 2014
Nezařazené

Pokrok práce na novém albu + speciální videoklipy + Turné 2014

Po dlouhé době přinášíme souhrn událostí, které se od naší poslední aktivity odehrály v kapele i mimo ni. Začněme rovnou s přípravami nového alba, které by mělo vyjít na jaře příští rok. Po odchodu Jukky, kterého zastoupil jeho kamarád Kai, a příjezdu Floor a Troye do kempu, kapela nadále pokračuje v nahrávání. Díky video deníkům můžeme sledovat průběh celého procesu. Na oficiálním YouTube kanálu Nucler Blastu byly publikovány již čtyři.

Trailer #1 – The Cabin www.youtube.com/watch?v=BB1IrA8FwrY
Trailer #2 – By The Lake www.youtube.com/watch?v=lIhsFClj0U4
Trailer #3 – Inside His Head https://www.youtube.com/watch?v=GQ9PFUZ9uGs
Trailer #4 – The Beginning of the Summer Camp www.youtube.com/watch?v=tJF4Twus_08

Vzhledem k tomu, že kapela momentálně není na turné, nevydává zatím žádné singly nebo alba, rozhodli se lidé z Nuclear Blastu, že vydají 5 speciálních live klipů z Imaginaerum World Tour. Zbývají ještě dva a toto jsou ty již zveřejněné:

Planet Hell – http://youtu.be/CRJ_csyXosU
Last of the Wilds – http://youtu.be/A-Djx6iZ70g
Storytime – http://youtu.be/FVbQnm2vblM

Co se turné k podpoře osmého studiového alba Nightwish týká, kapela dnes oznámila, že turné odstartuje 9. dubna 2015 v New Yorku a po dobu celé severoamerické šňůry bude kapelu podporovat holandská banda Delain.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X