Nadcházející Koncerty
21 ledna, 2016
Hudba / Media

Orchestrální verze alba “Once” + Master of the Pendulum

Jak “Imaginaerum”, tak “Endless Forms Most Beautiful” jsou alba, která byla vydána i v orchestrálních verzích. Teď by k nim mohlo přibýt i poslední album, na kterém zpívala Tarja, Once. Tuto informaci na svém profilu na Twitteru zveřejnil Pip Williams, který s kapelou dlouhodobě spolupracuje a podílí se na přípravě orchestrálních aranžích ke skladbám.

Poslední dobou jsem se díval na práci, kterou jsem pro Nightwish odvedl během natáčení alba Once a během léta bych ji rád přepsal z ručního zápisu do softwaru Sibelius.

Po SPOUSTĚ dotazů budu s Tuomasem mluvit o možnostech vydání všech orchestrálních aranží k albu Once!

Nedávno jsme informovali o Marcovo spolupráci se skupinou Avantasia. Teaser k albu obsahuje i píseň “Masters of the Pendulum”, na které Marco zpívá (1:02–1:30). Poslechnout si ji můžete níže.

Nezapomeňte, že ještě čtyři dny se můžete přihlásit do soutěže o památeční triko “Endless Forms Most Beautiful” z festivalu Masters of Rock. Více info zde.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X