Nadcházející Koncerty
23 května, 2015
Nezařazené

Nový video deník + Nový videoklip + Nová spolupráce + Nové koncerty

Po kratší době nečinnosti se opět vracíme s několika novinkami. Nightwish uveřejnili 18. díl svého videodeníku vydávaného za účelem přiblížit fanouškům tvorbu alba Endless Forms Most Beautiful a to, jakým způsobem probíhá světové turné na jeho podporu.

Současně s vydáním druhého singlu jsme se dočkali i videoklipu. Vypadá to, že skupina se rozhodla do samotných videoklipů neinvestovat moc peněz a proto pokračujeme v nízkonákladovém natáčení před zeleným pozadím. Video s textem k titulní skladbě alba Endless Forms Most Beautiful můžete shlédnout níže.

Švédská death metalová skupina Soilwork vydala live DVD nazvané “Live in the Heart of Helsinki”, které bylo natočeno minulý rok v březnu a vydané 13. března letošního roku. Jedním ze dvou speciálních hostů byla i Floor Jansen, zpěvačka Nightwish. Na oficiálním YouTube kanálu Nuclear Blastu byl zveřejněn klip s písní “Let This River Flow”, ve které Floor hostuje.

Máme za sebou první část světového turné po Severní Americe a následuje festivalová sezóna a vystoupení po Evropě. Při té příležitosti se Nightwish objeví jak na Slovensku (Banská Bystrica, 14. června), tak i v České republice na letním festivalu Masters of Rock 13. července a později i v Praze 7. prosince 2015. Na seznamu všech koncertů přibylo i turné po Austrálii a druhá část turné opět po Severní Americe a opět za podpory holandských Delain. Pro veškerá koncertní data, prosím, navštivte stránku Turné.

K blížícímu se evropskému turné, které začíná 6. června ve finském Joensuu, Tuomas pro deník Karjalainen uvedl:

“Ohledně koncertu na Laulirinne, kde vystoupíme společně s kapelami Children of Bodom, Sonata Arctica a Insomnium mohu prozradit to, že větší a hezčí produkci jsme ještě nikdy neměli a celý koncert bude naprosto neuvěřitelný. Pyrotechnika oproti našemu standardu pozvednutá na mnohem vyšší level, obří obrazovky s animovanou grafikou a také stage bude naprosto odlišná od toho, na co jsme byli doposud zvyklí. Nemůžu se toho koncertu ani dočkat!”

Koncert bude pro Tuomase speciální i proto, že se bude konat v jeho rodném městě za přítomnosti všech jeho nejbližších přátel a rodiny. Jak sám Tuomas řekl, při této příležitosti bychom se možná i mohli dočkat skladby “Our Decades in the Sun”, která byla složena jako pocta všem rodičům.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X