Nadcházející Koncerty
9 ledna, 2018
Nezařazené

Novinky na Nightwish Czechia & Slovakia Official

Možná to tak nevypadá, ale stále pracujeme na vylepšování našich webových stránek tak, abychom z nich vyždímali co nejvíce a abychom komunitě fanoušků Nightwish přinesli co nejvíce informací nejjednodušší cestou.

SLL certifikát

Jednou z velmi důležitých věcí pro nás bylo i pořádné zabezpečení webu pomocí SLL certifikátu. Ten se nám podařilo získat a nasadit, a již několik dnů tak můžete v adresním řádku vidět informaci o zabezpečeném připojení. Adresa se změnila z http na https. Všechny informace, které na web odešlete nebo jeho prostřednictvím získáte, jsou od nynějška soukromé.

Notifikace

Další vychytávkou jsou upozornění na ploše vašeho počítače nebo telefonu. Ty se hodí například ve chvílích, kdy nejste na našem webu, ale i tak nechcete přijít o žádnou novinku ze světa Nightwish. Jednoduše si v pravé dolní části našeho webu klikněte na červený zvoneček a povolte zobrazování notifikací. Každý uveřejněný příspěvek se vám okamžitě zobrazí na ploše a přes notifikaci se na něj můžete pohodlně prokliknout a celý si ho přečíst.

Kalendář

Chtěli jste se v posledních dnech přihlásit ke svému účtu, ale nenalezli jste přihlašovací formulář na obvyklém místě? To proto, že jsme ho nahradili kalendářem událostí. Máte tak kompletní přehled o všech akcích, narozeninách členů kapely, soutěžích a dalších událostí, které se v konkrétním měsíci uskuteční. Doufáme, že se vám tato novinka bude líbit. Přihlašování do svého profilu je od teď už pouze v hlavním menu v horní části našich stránek společně s odkazy pro registraci či vygenerování zapomenutého hesla.

Bazar

Jednou z posledních věcí (alespoň pro teď) je Bazar. Než jsme naše stránky převedli na nový systém, všimli jsme si, že někteří z vás občas chtěli prodat nějaké to tričko nebo CD. Samozřejmě, že od toho existují služby jako Aukro nebo Bazoš, ale přišlo nám rozumné, nechat vše v komunitě Nightwish fanoušků. Od 15. ledna bude spuštěn náš vlastní bazar, kde vám bude přesně toto umožněno. Podrobnější informace o bazaru budeme publikovat v den jeho zveřejnění.

Jak moc tě tento článek zaujal?

1 komentář

 • Petr Chromčák

  10 ledna, 2018 (13:09) Odepovědět

  Ahoj, opět jste nezklamali, super. Určitě dobrá věc je notifikace, hned jsem ji vyzkoušel a jsem nadšený
  z bazaru, už delší dobu zvažuji, kde sehnat různé věci k Nightwish (CD, DVD, trička) a myslím, že právě v bazaru
  najdu vše co sháním. Už se těším. Kalendář událostí je taky skvělá věc a hlavně přehledná, za mně, když jsem něco potřeboval vědět, těžko jsem sháněl informace a myslím, že teď už nebudu mít problém.
  Takže jen tak dále.
  Petr

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X