Nadcházející Koncerty
14 dubna, 2009
Nezařazené

“Nominace & Ocenění” + “ČKD”

Po celkem dlouhé době přispívám s další novinkou, která nevypovídá o ničem novém, co se týká Nightwish. Trochu mě motivovala debata z Kecárny o výšce Emppua a rozhodl jsem se sepsat tzv. ČastoKladenéDotazy. Informace jsem čerpal z oficiálního fóra Nightwish. Sám jsem nějaké informace nevěděl a musel jsem si je ověřit:)

Další novou přidanou sekcí jsou “Nominace & Ocenění”. S touto sekcí jsem se zase inspiroval na stránkách Nightwish Turkey, požádal o svolení kopírování a teď Vám přinášíme překlad – stránku se budeme snažit aktualizovat.

Na výše uvedených stránkách se objevila také informace, že dlouho očekávaný duet Rasmus + Anette Olzon spatří světlo světa v listopadu tohoto roku na nějaké b-side nebo na další verzi alba Black Roses. Vydání by mělo doprovázet turné (sama Anette o tom mluvila v jednom z rozhovorů).

Mohlo by Vás zajímat aneb ČKD
Nominace & Ocenění

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X