Nadcházející Koncerty
30 července, 2013
Nezařazené

Nightwish vydají po sedmi letech live DVD

Posledním vydaným živákem bylo DVD End of an Era, které vyšlo začátkem léta 2006. Byl to záznam z posledního koncertu Once Upon a Tour, po kterém Tarja dostala dopis na rozloučenou. Dalším živým počinem byla kompilace Made in Hong Kong (And in Various Other Places), na kterém ovšem nebyl zaznamenán celý koncert kvůli složitostem ohledně práv na starší písně zpívané Anette.

Teď, když se Imaginaerum World Tour blíží ke svému konci (zbývají pouze tři koncerty), Nightwish oznámili natočení live DVD na legendárním metalovém festivalu Wacken Open Air v Německu. Záznam bude vydán ještě letos jak na DVD tak i Blu-Ray discích společně s velice rozsáhlým dokumentem zaznamenávajícím celý průběh jeden a půl ročního turné po celém světě.

Kapela své rozhodnutí o natočení svého vystoupení okomentovala slovy:
“Naše zlatá Nizozemka, Floor Jansen, byla za celou dobu, kterou v Nightwish strávila, naprosto neuvěřitelná, a proto si myslíme, že je nyní výborná příležitost zvěčnit momentální atmosféru, která v kapele panuje, na video.”

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X