Nadcházející Koncerty
15 září, 2017
Koncerty

Nightwish v červnu vystoupí na Metalfestu

Právě potvrzeno! Nightwish se v rámci speciálního turné “Decades: Wrold Tour 2018”, o kterém jsme již psali v tomto článku, zastaví i v České republice. Přesně po dvou letech vystoupí opět na festivalu Metalfest, který se odehrává v Plzni, v Lochotínském amfiteátru. Festival proběhně tradičně začátkem června, letos to vychází na období 1.–3. června 2018. Permanentky za zavádějící cenu platnou do konce října můžete od dnešního večera exkluzivně zakoupit pouze na webu www.mastersofrock.cz, v kavárně Masters of Rock Café ve Zlíně, či v pražském sídle agentury Pragokoncert. Další informace budeme postupně doplňovat na stránce události. Níže se můžete zatím podívat, jak to v Plzni vypadalo v červnu 2016.

Máte z festivalu radost, nebo byste Nightwish přece jenom raději viděli na samostatném halovém koncertu? Dejte nám vědět v komentářích.

Jak moc tě tento článek zaujal?

 • Petr Chromčák

  13 března, 2018 (07:26) Odepovědět

  Já jsem spokojen, jsem rád, že jsou opět na tady. Už se těším do Plzně.

 • Alena

  3 března, 2018 (19:53) Odepovědět

  Jednoznačně koncert,jsou super.Můžu je vidět i slyšet pořád.Vždycky mi zvednou náladu.Hlavně Marco.Zdraví Alena.

 • Roman

  18 září, 2017 (18:51) Odepovědět

  Sdílím Moničin názor. Hlavne, že už tady zase budou hrát.

 • ov42

  18 září, 2017 (17:15) Odepovědět

  No hlavně jsem zvědavej na setlist. Nemám nějak moc v oblibě když kapela hraje zcela nostalgický setlist bez současné tvorby. Prostě Nightwish s Floor a Kaiem a hrát pouze archeologické kousky, to není úplně optimální kombinace z hlediska mého vkusu. Kapely by neměly žít jen ze své minulosti, měly by žít svojí současností a myslet do budoucna, jinak se stávají revivalem sebe sama.

 • Tomas

  16 září, 2017 (01:02) Odepovědět

  Nigtwish bych radši viděl na samostatném koncertu 😉 ale nevadí mi i na festivalu 😉

 • Monika

  15 září, 2017 (21:47) Odepovědět

  Já bych je mohla vídat neustále, takže jsem pro festivaly i pro samostatné koncerty…….

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X