Nadcházející Koncerty
28 listopadu, 2017
Koncerty

Nightwish po téměř dvou a půl letech opět na Slovensku

Post Image

Konečně dnes byly oznámeny termíny evropské části devítiměsíčního turné Decades: World Tour 2018. Mezi prvními 20 místy je i Bratislava, kde kapela odehraje svůj koncert 13. listopadu 2018 v Incheba Expo Aréně s kapacitou okolo 6 000 míst. Pořadatel kromě dosud nevídané megashow slibuje i speciálního hosta!

Předprodej vstupenek na tuto událost bude zahájen zítra, ve středu 29. listopadu v 10 hodin dopoledne, na portálu Lístocheck.sk. Ceny vstupenek jsou následující:
Stání: 45,00 EUR
Sezení – sektor B: 61,50 EUR
Sezení – sektor C: 56,00 EUR
Sezení – sektor D: 50,50 EUR
Sezení – sektor F3: 45,00 EUR

Veškeré další informace společně s oficiálním prohlášením pořadatele naleznete na stránce události, kam budeme průběžně doplňovat veškeré další informace související s touto akcí.

Čeští fanoušci nemusejí být zklamaní, toto není finální seznam koncertů evropského turné. Vzhledem k tomu, že kapela odehraje koncert i na plzeňském festivalu Metalfest Open Air, dá se očekávat, že termín samostatného halového koncertu bude oznámen později, aby neklesly prodeje lístků na festival 😉 My máme jasno – objevíme se jak na Metalfestu, tak v Bratislavě a případně i na pražském koncertu. S kým a kde se potkáme?

Jak moc tě tento článek zaujal?

2 komentářů

  • matus

    23 prosince, 2017 (10:57) Odepovědět

    lenze metalfeste budu koncertova a toto je turne… to je 1000 a jedno

  • Jiří Majer

    7 prosince, 2017 (23:31) Odepovědět

    na metalfestu určitě!!!!!!!!!!!!!!

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X