Nadcházející Koncerty
16 května, 2013
Nezařazené

Nightwish opět v Česku + Tarja o připojení k Nightwish

Vloni poslední dubnový den, následně 14. července na festivalu Masters of Rock a nyní (podle důvěrných zdrojů) existuje obrovská naděje, že se Nightwish ukážou na festivalu Benátská noc. Podpořit Nightwish můžete mimochodem i v anketě na této stránce.

Při této příležitosti chystá časopis Spark speciální vydání zaměřující se právě na Nightwish. Vy teď máte šanci podílet se na tvorbě této sekce věnované Nightwish. Na naši emailovou adresu nebo do diskuzní skupiny na Facebooku pište, co by se ve speciálu rozhodně mělo objevit, co byste se o skupině rádi dozvěděli a podobně. Navrhněte téma textů nebo typy článků, kreativitě se meze nekladou.

O průběhu tvorby tohoto mnohastránkového vydání naplněného články, rozhovory a velkými fotografie, i o tom, zda Nightwish nakonec potvrdí účast na festivalu, vás budeme samozřejmě informovat.

V rozhovoru, který Tarja Turunen nedávno poskytla, byla mimojiné zpěvačce položena i otázka, zda-li je nějaká možnost, že by Nightwish opět přizvali Tarju na místo zpěvačky (skupina je nyní v pozici, kdy nemá oficiální vokalistku, na záskoku je Floor Jansen). Tarja to komentovala slovy:

“Nemyslím si, že se něco takového stane. Vážně o tom dost pochybuji – zcela upřímně pochybuji o tom, že by taková situace kdy nastala, protože za tu dobu, co v Nightwish nejsem, se změnilo tolik věcí. Momentálně mám skvělou pozici. Jsem šťastná, zdravá, nedívám se zpět – mířím pouze ke svým určitým cílům a žiji svůj sen. Myslím, že takto je to mnohem lepší.”

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X