Nadcházející Koncerty
25 listopadu, 2015
Koncerty / Nezařazené

Nightwish na Metalfestu 2016 + Poslední možnost stát se součástí dárku

NIGHTWISH OPĚT V ČECHÁCH! Jak jsme 13. listopadu psali, tak se i stane. Na oficiálních webových stránkách Metalfestu byla dnes zveřejněna informace o tom, že Nightwish v létě vystoupí poprvé v Amfiteátru Lochotín u Plzně a to v rámci festivalu, který proběhne 3.–5. června 2016! Po červencovém vystoupení na Masters of Rock a pražském vyprodaném prosincovém koncertu se bude jednat již o třetí zastávku v České republice v rámci podpory alba “Endless Forms Most Beautiful” během jednoho roku.

Vstupenky na festival můžete za akční cenu 950 Kč zakoupit na stránkách www.mastersofrock.cz v sekci Vstupenky. Tato cena je platná pouze do konce listopadu.

Pouze do zítřka máte také možnost objevit se na jednom z dárků, který kapele na pražském koncertě za náš fanklub předáme. Více informací v novince z 20. listopadu nebo zde.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X