Nadcházející Koncerty
17 května, 2013
Nezařazené

Nightwish na Benátské noci 27. července 2013!

Na oficálních stránkách Benátské noci byla právě uveřejněna následující zpráva:

Finové NIGHTWISH zůstávají věrni ženským vokálům a proto po odchodu Švédky Anette Olzon do kapely přizvali nový dámský soprán. Bývalá zpěvačka už neexistujících AFTER FOREVER a současných REVAMP, Holanďanka Floor Jansen (*1981), naskočila do pořádně rozjetého vlaku s názvem „Imaginaerum World Tour“ první říjnový den loňského roku v Seattlu a úspěšně pokračuje v cestě. Tuomas Holopainen (který se se zpěvačkou zná přes deset let) se nechal slyšet, že Floor je koncert od koncertu lepší a že s jejím příchodem se skupina příjemně „rozvrněla“. Jeho slova budeme mít možnost posoudit (a jistě i potvrdit) sami – NIGHTWISH s Floor Jansen jsou další hvězdou, která zazáří na Benátské noci! První a jediná show v České republice je potvrzena na Sobítkotu 27. července.

Nightwish zatím oficiálně svou účast na webových stránkách nepotvrdili, ale vstupenky na sobotu 27. července 2013 již můžete zakoupit na následujícím odkazu za 690 korun. Seznam zatím potvrzených kapel naleznete na tomto odkazu.

Vstupenky

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X