Nadcházející Koncerty
12 července, 2013
Nezařazené

Nightwish FanPOD Vol. 1 pro tablety

Před týdnem skupina představila svou první aplikaci pro tablety s operačním systémem Android nazvanou Nightwish FanPOD, kterou okomentovala následovně:

“Stále se zajímáme o nové možnosti jak v hudbě tak moderní technologii. Používáme tablety pro zábavu, ale všimli jsme si, že by mohly být užitečné i pro kapelu a její fanoušky. A proto jsme se rozhodli udělat náš vlastní “fanouškovský magazín”, jehož první vydání je již venku. Vol. 2 této aplikace se objeví na podzim tohoto roku a bude obsahovat více dříve nepublikovaných fotek, videí a dalších výhod.”

V momentální chvíli v aplikace naleznete historii kapely, trailer k filmu Imaginaerum, odkazy na oficiální stránky týkající se Nightwish, přehled koncertních dat, Nightwish Shop a spoustu fotek. Nightwish FanPod Vol. 1 si můžete zdarma stáhnout na iTunes nebo Google Play ve čtyřech jazykových mutacích a to v angličtině, ruštině, španělštině a portugalštině.

Oficiální web aplikace

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X