Nadcházející Koncerty
9 června, 2015
Nezařazené

Nightwish Czechia & Slovakia oficiální fanklub

JSME OFICIÁLNÍ!!!

Po téměř desetiletém snažení konečně sbíráme zasetou úrodu. O dění kapely vás informujeme již od roku 2006 a během této doby jsme vám přinesli i mnoho soutěží, ve kterých jste mohli vyhrát například vstupenky na koncerty nebo nedávno vydané osmé studiové album “Endless Forms Most Beautiful”. Jsme hrdí na to, že vám můžeme oznámit, že od 1. června 2015 jsme dostali status oficiálního fanklubu pro Českou republiku a Slovensko!

Co to pro všechny znamená? Věříme, že situace jako neohlášená návštěva členů skupiny během jejich evropské promo tour letos v únoru se již nebudou opakovat, o takových věcech nyní budeme jako oficiální fanklub informováni. Pro členy fanklubu bude hlavní přínos v podobě více soutěží, fanklubového merchandisu, pravidelných setkání fanoušků a dalších výhod, o kterých vás budeme včas informovat. Rádi bychom vám poděkovali, že nám pomáháte spoluvytvářet tuto česko-slovenskou komunitu. Díky!

Nightwish Czechia & Slovakia Offical tým

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X