Nadcházející Koncerty
14 července, 2017
Nezařazené

Nightwish Czechia & Slovakia Official v novém kabátu

Tak se nám to konečně povedlo – dovést nový web do takové podoby, abychom ho mohli spustit a začít používat všichni. Trvalo to celkem dlouho, to uznáváme, ale věříme, že maličkosti, na kterých jsme se zasekli nejdéle, budou právě to, proč k nám na stránky budete chtít chodit.

Kde začít? Je toho opravdu hodně, co jsme udělali a spoustu nás toho ještě čeká, ale ze všeho nejdřív bychom se chtěli omluvit všem členům fanklubu, že jsme nedostáli svého slova a nepřinesli vám každý druhý měsíc soutěž o hodnotné ceny. Vám všem tak automaticky o rok prodlužujeme členství do 15. září 2018. Věříme, že naši omluvu přijmete s pochopením.

A teď k samotnému webu, který prošel kompletním předěláním od úplných základů. Novinky s možností komentování jsou možná běžnou záležitostí, ale u nás to tak do dnes nebylo, stejně tak jako možnost sdílení jednotlivých příspěvků. To byla jedna z hlavních funkcionalit, které náš web několik let postrádal, ale kterou již máme zprovozněnou.
Navštěvování našich stránek přes tablety a telefony teď bude také mnohem pohodlnější díky funkčním responzivním verzím a kontakt s námi mnohem přímější a jednodušší přes kontaktní formuláře.

To se ale stále bavíme o běžných věcech. Co nám na novém webu tedy tak dlouho trvalo? Byla to zejména integrace systému, který bude spravovat vaše členství; registrace pro každého, nastavování různých plánů členství, automatizace jejich prodlužování, systém bonusových či dárkových kupónů, platba online kartou, utajený obsah pro uživatele s placeným členstvím a další…
Do systému se v současné chvíli mohou přihlásit ti z vás, kterým již přišel informační e-mail o přidání účtu do naší databáze členů. Pokud vám tento e-mail ještě nedorazil, určitě se tak stane v několika následujících dnech, přednost však mají současní členové fanklubu a všichni již dříve registrovaní budou následovat 🙂
Nové registrace do portálu jsou v současné době uzavřené a budou odemčené ve chvíli, kdy nahrajeme kompletní starou databázi členů do té nové (je to proto, aby se nám následně neduplikovaly uživatelské účty a jim přidaná ID čísla).

Další z věcí, která nám dala zabrat a které si v současné době zatím nevšimnete, je vlastní systém, pomocí kterého se budete moc přihlásit na fanklubové srazy. Nebudete již potřebovat účet na Facebooku, ale vše se bude odehrávat na našich webových stránkách. Tento stejný systém bude využíván k přihlašování do soutěží. Jednoduše zakliknete tlačítko “Zúčastním se/Nezúčastním se/Možná” a veškerá práce je hotova.

Jak si budete moc všimnout, na nových webových stránkách momentálně nejsou veškeré informace, které byly na předchozích verzích, jako například archiv novinek či odehraných koncertů a další… Ty budeme doplňovat postupně a vy můžete sledovat průběh práce v dolní části úvodní stránky, kde je rozepsáno vše, co je již uděláno a co je ještě potřeba dodělat. U tohoto seznamu věcí se také nachází kontaktní formulář a kdykoliv vás napadne jakýkoliv podnět či komentář, který by mohl náš web vylepšit, neváhejte ho použít a ozvat se nám. O všech novinkách budeme samozřejmě i nadále pravidelně informovat.

Závěrem bychom vám všem chtěli poděkovat za trpělivost a věříme, že společným úsilím z Nightwish Czechia & Slovakia Official v budoucnosti vytvoříme víc než jen pouhou fan stránku 😉

Děkujeme
Honza, Alča, Mikoláš

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X