Nadcházející Koncerty
31 prosince, 2008
Nezařazené

Nightwish Czechia: Jsme NOVÍ !

Vítejte na nově spuštěném, zbrusu novém webu.

Chtěli bychom Vám popřát do nastávajícího roku 2009 aby jste do něj vkročili tou pravou nohou a aby Vám vše vycházelo a splnili jste svá předsevzetí. A jako dárek jsme pro Vás připravili tento zbrusu nový web!

Tři roky byly naše stránky obyčejné, stejné jako každé jiné. Snažili jsme se to alespoň lehce napravit novými grafickými podobami stránek. Největším problém byla pro nás (a možná i pro Vás) funkčnost stránek. Načítání obsahu do jednoho rámce nebylo moc praktické a mnohdy se do něho nevešla ani celá diskuse z Kecárny.

Dost nás to štvalo, a tak se Detox rozhodl, že připraví nový design stránek, který bude mnohem pohodlnější a profesionálnější. Stránky byly po grafické stránce zhotoveny a poslány programátorovi, který je uvedl do provozu, za což mu velice děkujeme!!! Práce bylo spousty, ale když se složili čtyři hlavy (Hans, Nefi, Detox a programátor Míra), dalo se to zvládnout. Teď už jsou stránky v plném provozu a Vy si je můžete kompletně prohlédnout.

Co je nového?

Tak nový je samozřejmě design stránek. Snažili jsme se vše vyřešit tak, aby jste se dostali tam, kam chcete a hlavně rychle. Skončili jsme s Blueboardem a Weblightem, od nichž jsme využívali ankety, kontaktní formuláře nebo návštěvní knihu (podle nás Kecárnu). Uvedli jsme do provozu naší VLASTNÍ Kecárnu a konečně také vlastní fórum (zkušební verze). Ještě bychom chtěli poděkovat všem fotografům, kteří nám poskytli své “úlovky” z pražského koncertu – DĚKUJEME.

Už při vstupu na stránky jste si všimli třech čtyř oken v headeru. “Last UPDATES”, “Tour”, “Releases” a malé okýnko na fulltextové vyhledávání, které je zatim ve zkušební verzi. V “Last UPDATES” se budou objevovat tři poslední aktualizace stránek s odkazem na danou změnu. V “Tour” potom najdete tři nejbližší koncerty a v “Releases” se budou střídat miniatury nejdřívějších vydaných věcí s přesměrováním na Nightwish-Shop. Doufáme, že naší snahu oceníte a ještě bychom Vás chtěli poprosit, aby jste tyto stránky rozšířili, kde jen to půjde a pomohli nám tím zvednout návštěvnost tohoto webu. Děkujeme, Hans, Nefi, Detox.

Kompletně přeložené deníky! NOVINKA
Kecárna
Fotogalerie
Nightwish Czechia Fórum

Obrovský dík patří Mírovi, který nám zprovoznil vše, co jsme chtěli. Díky!

PS: Chtěli bychom poprosit všechny, kteří mají na svých stránkách odkaz na naše (bývalé www.nightwish.ic.cz), aby si změnili adresu na současnou. Děkujeme.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X