Nadcházející Koncerty
16 ledna, 2020
Hudba

Název, obal a tracklist nového alba odtajněny

Post Image

Dlouho očekávané informace o devátém studiovém albu Nightwish byly dnes konečně odtajněny. Nová deska ponese název HUMAN. :||: NATURE. a vyjde 10. dubna 2020 na Velký pátek. Předobjednávky budou spuštěny 7. února a nejspíše se bude jednat o formáty, o kterých jsme psali v předchozím příspěvku. Na další informace o albu/prvním singlu a videoklipu si budeme muset ještě pár dnů počkat, ale i dle režiséra Stobeho Harju jsme již několik málo dnů před jejich zveřejněním.

HUMAN. :||: NATURE. obsahuje 10 skladeb a je rozděleno do dvou disků. První disk obsahuje 9 písní, přičemž desátá skladba je z důvodu její délky umístěna na samostatný disk a je rozdělena na osm částí. Kompletní tracklist naleznete níže, o dalších informacích budeme informovat, jakmile budou dostupné.

Disk 1:

 1. Music
 2. Noise
 3. Shoemaker
 4. Harvest
 5. Pan
 6. How’s The Heart?
 7. Procession
 8. Tribal
 9. Endlessness

Disk 2:

 1. All The Works Of Nature Which Adorn The World – Vista
 2. All The Works Of Nature Which Adorn The World – The Blue
 3. All The Works Of Nature Which Adorn The World – The Green
 4. All The Works Of Nature Which Adorn The World – Moors
 5. All The Works Of Nature Which Adorn The World – Aurorae
 6. All The Works Of Nature Which Adorn The World – Quiet As The Snow
 7. All The Works Of Nature Which Adorn The World – Anthropocene (incl. “Hurrian Hymn To Nikkal”)
 8. All The Works Of Nature Which Adorn The World – Ad Astra

Jak moc tě tento článek zaujal?

 • Vyhlídka na Věčnost

  17 ledna, 2020 (23:10) Odepovědět

  Já se těším jak malej Jarda. Obal je cajk a dlouhé songy od Nightwish mám rád. Ještě nikdo nic neslyšel a už někteří remcaj!

 • ov42

  17 ledna, 2020 (17:35) Odepovědět

  Já naopak velkým zastáncem koncepčních alb nejsem. U koncepčních alb většinou vítězí téma nad hudbou samotnou. A to v hudbě není dobře.

 • ArcticKami

  17 ledna, 2020 (13:28) Odepovědět

  Hmm jak tak kukam na tie nazvy tak mi to pride take zvlastne, akoby to mal byt konceptualny album, coz je moj oblubeny typ albumov. Ak je to nahodou pravda tak toto bude neskutocny masterpiece a splneny sen!

 • ov42

  16 ledna, 2020 (20:18) Odepovědět

  Já z toho předlouhého songu mám trochu obavy, Tomáš Holopán se v tomhle směru poněkud neovládá a ty sáhodlouhé nedělní chvilky poezie v The Greatest Show on Earth a Song of Myself, to je dost utrpení. Když budu chtít básně, přečtu si Nezvala nebo Sládka, na CD chci slyšet HUDBU, ne mluvené slovo. Tohle vypadá, že to bude ještě delší než Ročník 50 od Petry Janů. Jsa zvědav, jestli tu předlouhou píseň budou hrát celou naživo.
  Zajímavé je, že skoro všechna názvy písní na CD1 jsou jednoslovné. .
  Odhadl jsem, že půjde o regulérní dvojalbum, dávám si za to 2 bludišťáky 🙂
  Obal, to je teda čirá hrůza, tohle bych snad nakreslil i já, kterýmu dávali z výtvarky trojku z milosti, aby mi známkou z takovýho okrajovýho předmětu nekurvili vysvědčení. Chtěl jsem si k novýmu albu koupit tričko Nightwish, ale tohle teda nevím….

 • Ksilo

  16 ledna, 2020 (17:58) Odepovědět

  Opravdu moc se těším, ikdyž hudební ukázku nám mohli už naservírovat. Stylizace mi hodně připomíná poslední album Tarji v jeskyni – netvrdím že někdo něco kopíroval jen je hezky úsměvné že jsme zase v jeskyni.

  Konečně, ano konečne dostala velkolepá skladba od Tuomase samostatný prostor. Tenhle opus magnum bude lahůdka.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X