Nadcházející Koncerty
10 srpna, 2011
Nezařazené

Natáčení filmu Imaginarium započne v září, album vyjde v polovině ledna příštího roku

Na oficiálních stránkách Nightwish se objevil další článek o tom, jak pokračují práce na filmu Imaginarium. Zde je překlad:

Milí přátelé Imaginarium,

Tajně jsme všichni doufali, že jednoho dne tohle budeme moci říci nahlas: Sen se stává skutečností! Na každém kroku nás čekala nějaká obtížnost, jak je tomu u každého projektu takové velikosti, ale nakonec kreativita a srdce zvítězily nad zlem zvaném Peníze.

Imaginarium se začne natáčet v září v oblasti, kterou ještě stále musíme udržet v tajnosti, ale je to docela daleko od našeho rodného Finska a Švédska.

Obsazování do rolí je zcela hotové. Herci byli vybíráni nejen podle jejich talentu, ale také podle osobní vášně všech zapojených. Herci a jejich zástupci byli po přečtení scénáře více než unešeni. Věříme, že spousta zvá bude velice překvapena, až uvidíte konečný výsledek a jeho silný příběh. Tato dlouhá cesta započala již před třemi lety a ani Nightwish and Stobe neměli jasnou vizi o tom, kam by to nakonec mohlo dojít. Scénář je v momentální fázi naprosto dokonalý. Je to o Životě a malinkém světýlku, které vidíte během těch nejtemnějších a nejvíc beznadějných období. Stejné světýlko jsme museli neustále hledat během toho, abychom mohli film vůbec vytvořit.

Lidi z produkce jsou všichni profecionálové a mají jediný cíl: Realizovat původní myšlenku, kterou Tuomas a Stobe měli. Všechny kousíčky skládanky jsou předloženy k projednání a výroba rekvizit, kostýmů, plánování, speciální FX produkce, dialogy, nacvičování a tak dále, již začaly.

Je snadné uronit slzy během psaní tohoto, protože víme, že nás příběh se nakonec dočká konce.

“Vkusně a něžně se otáčí. Akordy se nyní potkávají a cosi, co bylo kdysi zničené už nikdy nepotřebovalo býti znovu napravené.”

Podle nového katalogu Nuclear Blast by nové album mělo být vydáno 13. ledna 2012, což může, ale také nemusí být pravda. Tuomas zmínil, že album bude vydané v polovině ledna, rozhodně však před prvním koncertem Imaginarium Tour, který se bude konat 21. ledna 2012.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X