Nadcházející Koncerty
9 ledna, 2020
Hudba

Na nové album se můžeme těšit začátkem dubna

Dlouho jsme se žádné informace o novém album nedozvěděli, nicméně datum jeho vydání je dle zdrojů vydavatelské společnosti Nuclear Blast téměř jasné. Nové desky bychom se měli dočkat 10. dubna 2020 a to v několika různých verzích:

 • 2 CD (předpokládáme, že se bude opět jednat o normální a instrumentální verzi alba)
 • 2 CD v Digipacku s rozšířeným bookletem
 • 3 LP s 12 stránkovým bookletem
 • 3 CD Earbook (očekáváme normální, instrumentální a orchestrální verzi alba)

Vzhledem k tomu, že časování je téměř totožné s albem Endless Forms Most Beautiful, lze očekávat, že se obalu a názvu nové desky dočkáme v nejbližších dnech (možná zítra). První single a videoklip k němu by měly spatřit světlo světa v únoru, což na svém instagramovém účtu nepřímo potvrdil i režisér videoklipu Stobe Harju.

Jak moc tě tento článek zaujal?

4 komentářů

 • ov42

  10 ledna, 2020 (18:25) Odepovědět

  Tak dneska zase h…píp. Takže budeme čekat nejspíš minimálně ještě týden, protože NB zveřejňuje info o nových albech vždy v pátek. To čekání na jakoukoliv informaci je fakt už neskutečný.

 • Ksilo

  10 ledna, 2020 (12:07) Odepovědět

  Jenom doufám, že se zase vrátí k boxu. Ten poslední živák – jak jsou ty krásné vinyly jenom zasunuté do jednoho rukávku – není to pěkné a všechny ty papíry se uvnitř docela mačkají a trhají.

 • ov42

  10 ledna, 2020 (10:07) Odepovědět

  Na 3 LP by se nejspíš nevešlo album dvakrát, jednou zpívané a jednou instrumentální. Jen standardní EFMB bylo na 2 LP oboustranně. Očekávám regulérní dvojalbum!

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X