Nadcházející Koncerty
12 září, 2019
Hudba / Koncerty

Marko se svou kapelou v únoru v Praze! AKTUALIZOVÁNO

Post Image

Marko bude mít v příštím roce napilno. Na jihoamerickém turné bude se svou kapelou předskakovat Nightwish a těsně předtím, než s Nightwish vyrazí na světové turné, si střihne ještě jedno miniturné se svou kapelou na podporu první sólové desky. Ta byla vydaná ve finštině pod názvem Mustan sydämen rovio 24. května 2019, ale bylo oznámeno, že se chystá i její anglická verze (původní článek o Marcovo debutové desce). Její přeložený název je Pyre of the Black Heart a oficiální datum vydání je stanoveno na 24. ledna 2020, tedy přesně 8 měsíců po vydání původní verze.

Během února proběhne i mini turné po Evropě s názvem Tour of the Black Heart a zastávky se dočká i Česká republika. Marko se svou kapelou vystoupí 9. února 2020 v pražském klubu ROXY, jako předkapela se představí finští Oceanhoarse.

Vstupenky bude je možné za cenu 690 Kč (platné do 15. prosince 2019) objednávat v sítích:

Předprodej by měl začít dnes ve 12. hodin (odkazy na koupení vstupenek a ceny budeme aktualizovat v tomto článku). Kdo si přijde Marka a jeho kapelu poslechnout?

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X