Nadcházející Koncerty
15 října, 2013
Nezařazené

Marco komentuje přijetí Floor a Troye do kapely

Jak se zdá z nedávného rozhovoru, který Marco poskytl pro finský Soundi, kapela své rozhodnutí o přijetí obou nových členů udělala již mnohem dříve. Takto přijetí Floor a Troye okomentoval Marco:

Lidé nám samozřejmě po Anettiným odchodu zasílali své demo nahrávky, i když jsme o ně nežádali. Pár z nich jsme si poslechli, čistě ze zvědavosti, ale z toho, co jsme slyšeli, jsme nadšení rozhodně vůbec nebyli.

Pro Floor jsme se definitivně rozhodli na jaře, když jsme se potkali u Tuomase doma. Pro všechny bylo naprosto zřejmé, že nemá cenu snažit se spravit něco, co ani není rozbité.

Na druhou stranu jsme ani neměli pocit, že bychom se měli s rozhodnutím unáhlovat. Možná jsme z celé té věci měli lehké trauma díky zkušenostem za posledních pár let, a tak poslední, co jsme chtěli, bylo začít nový vztah, aniž bychom se rozhodli s čistou hlavou. Toho jsme si byli vědomi jak my, tak Floor. A Floor naštěstí s připojením do kapely souhlasila!

Když jsme se bavili o situaci s Floor, došlo i na Troye. Naprosto skvěle si s ním všichni rozumíme a také jeho zkušenosti s mnohými hudebními nástroji se budou v budoucnosti rozhodně hodit. Ať už při zkouškách starších písní, nebo při tvorbě nového materiálu. Zkrátka jsme se rozhodli, že bychom chtěli Troye prohlásit za oficiálního člena. Měli jsme štěstí, protože i jeho odpověď byla pozitivní.

Troye i Floor jsme o našem rozhodnutí informovali v Tampere, v loby hotelu Ilves, během after party na Sauna Open Air. Seděli jsme si tam v rohu, celá naše parta a řekli jsme Floor a Troyovi o našich nápadech. Ten moment je nezapomenutelný.

Nálada v kapele je momentálně naprosto perfektní. V červenci se sejdem, abychom společnými silami vytvořili písně pro nadcházející album, a upřímně se toho už nemůžu dočkat. Shodli jsme se na tom, že bychom rádi udělali album, které bude víc o Nightwish, víc o kapele. Samozřejmě, že všechny ty orchestrální aranže a velké věci budou i nadále součástí naší tvorby, ale chtěli bychom, aby tentokrát kapela vyčnívala trochu více. Uvidíme, jak to dopadne – rozhodne se v létě!

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X