Nadcházející Koncerty
16 října, 2017
Rozhovory

Marco a Floor prozrazují detaily o Decades: World Tour 2018

U příležitosti představení oficiální biografie Marca Hietaly “Ruostumaton”, která je dostupná zatím pouze ve finštině, zprostředkovalo finské rádio Rock Radio rozhovor, ve kterém Marco prozradil malý detail ohledně nadcházejícího turné, které odstartuje v březnu 2018:

Setlist nadcházejícího turné bude složen z písní ze všech alb a žádné album nebude upřednostněné. Zastoupení písní jednotlivých alb bude vyvážené.

Floor k tomu v jiném rozhovoru dodává:

Opravdu se na to těším. V podstatě odehrajeme celou historii Nightwish. Budeme hrát hodně písniček z Tarjiné éry i z éry Anette, jak by lidé řekli, které jsme ještě nikdy předtím nehráli. Dostat se do všech skladeb bude velká výzva, ale moc se těším, až budu zpívat ty opravdu staré kousky.

Turné začínáme v březnu 2018, zkoušet tedy budeme během ledna a února … Začneme šňůrou po Státech, pak budou následovat evropské festivaly a potom se uvidí; ještě je naplánovaných spoustu koncertů, které jsme zatím nezveřejnili.

Jedním z evropských festivalů je i Metalfest, kde Nightwish v červnu vystoupí. Všechny informace o jejich vystoupení přidáváme na tuto speciální stránku.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X