Nadcházející Koncerty
2 července, 2014
Nezařazené

Malý update o průběhu práce na novém albu + ocenění

Kapela by se měla v nejbližších dnech sejít na několik týdnů, aby nazkoušela nový materiál, který Tuomas dokončil koncem května, a aby nahrála demo verzi osmého studiového alba.

Díky oficiálním stránkám Tuomase víme, že na novém počinu bude jedenáct písní + dvanáctá jako bonus. Tuomas také prozradil, že album bude mít opět téma, orchestr a sbor, speciální hosty a pokud půjde vše podle plánů, mělo by být hotové začátkem příštího roku, přičemž jeho vydání se plánuje na duben 2015.
Na online chatu s Tuomasem se lidi ptali i na to, zda bude něco speciálního ke dvacátému výročí kapely, načež odpověděl, že se zatím nic velkého nechystá, vzhledem k tomu, že bude kapela na celosvětovém dvouletém turné, které bude zahájeno ve Státech v dubnu příští rok.
Zmínil také, že například k 30. výročí založení kapely si dovede představit koncert se všemi třemi zpěvačkami.

Ve Female Rock & Metal anketě, která proběhla nedávno, se Floor umístila hned za Tarjou jako nejlepší zpěvačka a jako kapela se Nightwish umístili na druhé příčce jako nejlepší koncertová kapela, opět hned po Tarje. Floor měla úspěchy i se svou kapelou REVAMP. Na kompletní umístění se můžete podívat zde.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X