Nadcházející Koncerty
31 října, 2015
Hudba / Media

Live video “Yours is an Empty Hope” + Marco hostem na albu Avantasia

Včera 30. října vyšla Endless Forms Most Beautiful Tour Edition, jejíž součástí je i bonusové DVD, na kterém mimo jiné můžete naleznout dva dříve nezveřejněné live klipy – “Yous is an Empty Hope”, která byla natočena během plavby na lodi Baltic Princess 8. června 2015 a “Stargazers”, jejíž záznam pochází z 12. července 2015 z festivalu Masters of Rock. O toto bonusové DVD si dnes také zasoutěžíme na našem oficiálním fanklubovém srazu. Video k “Yours is an Empty Hope” můžete shlédnout na této webové stránce.

Tobias Sammet včera zveřejnil informaci, že jedním z mnoha hostů na novém CD skupiny Avantasia bude i Marco Hietala. CD se bude jmenovat Ghostlights a vyjde 29. ledna 2016. Kdo by si chtěl toho album poslechnout naživo, bude mít příležitost 16. března 2016 v Praze, 27. března v Banskej Bystrici nebo 28. března v Bratislavě ve Sportovní hale Elán.

Pražský koncert Nightwish, který se uskuteční 7. prosince, se nezadržitelně blíží a v prodeji je již jen pár poslední kusů vstupenek, které lze zakoupit na stránkách TicketPro a oficiálních stránkách Masters of Rock.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X