Nadcházející Koncerty
3 srpna, 2018
Koncerty / Media

Live stream koncertu Nightwish z Wackenu

Nightwish dnes odehrají svůj 75 minutový set na německém festivalu Wacken Open Air, na kterém před pěti lety natočili live DVD ‘Showtime, Storytime’. Floor už o své cestě do Německa informovala na svém instagramovém účtu a prozradila, že má pro fanoušky na dnešek připravené překvapení. Myslíte, že se bude týkat Nightwish? Nebo duet ‘Sancta Terra’ se Simone Simons z Epicy, která hraje o půl čtvrté odpoledne?

Každý rok festival na svých webových stránkách umožňuje sledovat živý záznam z koncertů a letos by mezi kapely měli přibýt i Nightwish. V současné chvíli nejsou na oficiálních stránkách Wackenu potvrzení, ale zprostředkovatel záznamu Magenta Music 360 je v seznamu kapel nabízí. Nightwish dnes začínají hrát v devět hodin večer, záznam můžete (snad) sledovat na těchto odkazech – stream.wacken.com a magenta-musik-360.de.

Sledovat Live Stream

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X