Nadcházející Koncerty
14 dubna, 2018
Koncerty

Limitovaný počet jednodenních vstupenek na Metalfest

Dle slov orginazátora byly do prodeje před několika dny na četné žádosti návštěvníků uvolněny jednodenní vstupenky na letošní ročník Metalfestu. Pokud tedy plánujete navštívit tento festival výhradě za účelem účasti na koncertu Nightwish v pátek 1. června 2018, neváhejte vstupenky zakoupit co nejrychleji. Jeji počet je velmi omezený a po vyprodání nebudou žádné další do prodeje uvolněny. Cena jednodenních vstupenek je 950 Kč a zakoupíte je na všech obvyklých prodejních místech: Masters of Rock, TicketPortal, TicketPro, TicketStream a Plzeňská vstupenka. Zakoupit můžete také permanentky na celý festival za 1 600 Kč.

Veškeré informace včetně programu naleznete také u nás na webu na stránce festivalu.

Jak moc tě tento článek zaujal?

3 komentářů

 • Petr Chromčák

  24 dubna, 2018 (13:00) Odepovědět

  Ahoj, chtěl jsem se zeptat, nevíte v kolik hodin může být na metál festu v Plzňi autogramiáda “NIGHTWISH”?

 • Miroslav Vališka

  16 dubna, 2018 (19:06) Odepovědět

  Ahoj, dnes jsem si chtěl koupit lístek pouze na páteční vystoupení Nightwish. Povedlo se. Byl jsem domluven, že pojedeme ve třech. Když zbývající odřekli tak jsem si chtěl koupit lístek. A co se nestalo, měl jsem v jedné záložce otevřen nákup jednoho lístku a v druhé nákup tří. Nějak jsem se překlepl a místo jednoho koupil tři.
  Tak bych rád dva prodal. Vím, že mi nemusí nikdo věřit. Psal jsem i na Tiketportál, zda je možno lístky vrátit. Uvidím, co odepíší. Jde o lístky, co posílají v PDF na email.
  Tak když by měl někdo zájem tak jsou dva lístky na pátek volné k prodeji. Cena 950,-
  Mirek

  • Radek Fořt

   17 dubna, 2018 (20:14)

   Dobrý den mate ještě ty 2 jednodenní vstupenky na metál fest na pátek co jste psal ze jsou k mání pokud ano napište mi prosím na e-mail radek.fort@seznam.cz
   Děkuji

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X