Nadcházející Koncerty
31 srpna, 2015
Fanklub / Koncerty

Krátká pauza během EFMB World Tour + Uzavření registrací do fanklubu

Před dvěma dny skončilo turné po evropských letních festivalech, které kapela zakončila vystoupením v Norsku. Na setlistu se mimo jiné po nějaké chvíli opět objevily písně “Ever Dream” a “7 Days to the Wolves”. Turné bude pokračovat 23. září šňůrou po Jižní Americe a Mexiku, kde s kapelou vystoupí i Tony Kakko (konkrétně na Rock in Rio 25. září) a během několika závěrečných koncertů je doprovodí kapela Delain. Následovat bude halové turné po Evropě, během kterého se kapela zastaví i v České republice a to 7. prosince 2015. Společně s Nightwish se v Tipsport Aréně představí i kapely Arch Enemy a Amorphis.

Dnešní půlnocí také skončí možnost zaregistrovat se do našeho oficiálního fanklubu a získat tak výhody oproti ostatním návštěvníkům webových stránek Nightwish Czechia & Slovakia Official. Více o výhodách naleznete na této stránce.

Rádi bychom upozornili, že registrace provedené od 25. srpna 2015 musí být dle Pravidel fanklubu (část V. odstavec 1.) zaplaceny nejpozději do 7. září 2015, jinak budou neplatné a budou zrušeny.

Jak moc tě tento článek zaujal?

Komentáře

K tomu článku zatím nejsou žádné komentáře.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X