Nadcházející Koncerty
15 července, 2019
Nezařazené

Jukka oficiálně opouští kapelu jako bubeník

Post Image

Spoustu fanoušků tento moment očekávalo i vzhledem k tomu, že právě probíhajícího Summer Campu, kde kapela dává dohromady deváté studiové album, se účastní Kai, který do teď Jukku pouze zastupoval. Dnešním dnem však Jukka vydal oficiální prohlášení, které si můžete přečíst níže.

Od mého obtížného rozhodnutí ustoupit stranou z Nightwish, které zapříčinily mé problémy s nespavostí, uplnynulo již 5 let. To zahrnovalo nahrávání předchozího alba a následné turné.

Jak jsem i předpokládal, byl to ale správný krok. Dneska se mi vede skvěle a s nespavostí se musím potýkat opravdu jen zřídka. Velkou zásluhu na tom má také to, že mám více času starat se pouze o zákulisní záležitosti spojené s kapelou a o nic jiného.

Na základě vše toho, co jsem popsal, jsem se rozhodl nepokoušet své štěstí tím, že bych se do kapely vracel. Můj blízký kamarád Kai Hahto převezme mé místo a stane se právoplatným členem kapely na plný úvazek. Já se budu i nadále věnovat zejména obchodním záležitostem okolo kapely a moc se těším na to, jaká další dobrodružství život přinese!

Mé upřímné díky kapele a fanouškům za tu neskutečné momenty, které jsme společně prožili!

Jukka

Jak moc tě tento článek zaujal?

1 komentář

 • BUŇO

  17 července, 2019 (23:27) Odepovědět

  ahoj jukko
  jsem rád že si zůstal u kapely jako obchodní manažer,je to prostě jako rodina.jsem vaším dlouholetým fandou.
  jsi o 2 roky starší ale,sleduji vaši kapelu už od roku 1998.Na turné jsem se dostal až v roce 2018 v Praze. jedinečný zážitek.
  Už se těším na další váš koncert.

Zanechat odpověď nebo komentář

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X
X